Nedělní zastavení v moravské krajině

pondělí 6. květen 2013 08:45

Měl jsem na programu setkání s přáteli a pár míst mne po cestě natolik zaujalo, že jsem u nich zastavil. Přináším výběr 7 fotografií.

 

Vinohrady, vinohradyStráně a vinohrad u Modré. Je to velmi stará kulturní krajina. Domnívám se, že tato lokalita (Modrá a Velehrad, hypotetické stopy iroskotské misie a spojitost daných míst s počátky velkomoravské říše) je svojí historií a současností dostatečně známá.

Vinohrady, vinohrady

 

VečerVečer ve stráních nad Modrou. V pozadí se v mlžném oparu rýsují Buchlovské vrchy

Krajina, podvečerKrajina na Uherskohradišťsku, podvečer

Navečer, u Modré

 

Večerní pole u KroměřížeVečerní pole u Kroměříže

Večerní pole u KroměřížeScenérie na Kroměřížsku, před západem slunce

 

(Po kliknutí pravým tlčítkem myši na fotografii a zadání příkazu "zobrazit obrázek" se snímky otevřou ve větším rozměru)

Marek Trizuljak

Marek Trizuljak

Marek Trizuljak

Úvahy a postřehy o současné společnosti, vesele i vážně. Hledání nečekaných souvislostí. Povídání o kultuře. Fotografie. Zejména fotoblogy jsou k nalezení také na adrese: http://trizuljak.blog.idnes.cz/

Výtvarný umělec zabývající se spoustou dalších zbytečností. Přípravou domácích a mezinárodních uměleckých projektů, fotografováním, psaním. Ale hlavně katastroficky beznadějný sluníčkář. Diletantský, naivní Medvídek Pú, který do všeho kafrá a ničemu nerozumí. Jinými slovy: Říká šéf bandy gaunerů mladému hrdinovi: "Od začátku jste mi byl podezřelý. Vám cosi dobrého přímo kouká z očí!" (citát z dobrodružného filmu)

REPUTACE AUTORA:
10,20 (VIP)

Seznam rubrik