Bude novým premiérem Václav Klaus?

úterý 25. červen 2013 09:32

Dohady mezi novináři o možných kandidátech pro dočasnou "vládu odborníků" šumí jako bublinky. Jaké je to velké tajemství a jak dopadne jeho odhalení?

Přestože nejsem novinář, dovolil bych si jednou bublinkou přispět taky. Možná vyšumí, ale co na tom? Je to jenom úvaha, která možná ani nestojí za úvahu.

Tedy:
Kdyby Miloš Zeman navrhl na post premiéra Václava Klause, dokonale by to odpovídalo způsobu myšlení a politickým instinktům obou pánů. Dokonce i průchodnost takové vlády v parlamentu by se najednou začala blížit představitelným a realizovatelným scénářům. A vše, co se dosud dělo, by začalo zapadat do sebe, včetně sólo návštěvy Karolíny Peake u prezidenta Zemana a tajnosnubných tanečků, které se kolem personálií zvažovaného kabinetu dějí.

Můžeme se tedy těšit na návrat starých dobrých oposmluvních časů? Pokud ano, tak tentokrát by byly ještě mnohem, mnohem půvabnější...

Marek Trizuljak

Marek Trizuljak

Marek Trizuljak

Úvahy a postřehy o současné společnosti, vesele i vážně. Hledání nečekaných souvislostí. Povídání o kultuře. Fotografie. Zejména fotoblogy jsou k nalezení také na adrese: http://trizuljak.blog.idnes.cz/

Výtvarný umělec zabývající se spoustou dalších zbytečností. Přípravou domácích a mezinárodních uměleckých projektů, fotografováním, psaním. Ale hlavně katastroficky beznadějný sluníčkář. Diletantský, naivní Medvídek Pú, který do všeho kafrá a ničemu nerozumí. Jinými slovy: Říká šéf bandy gaunerů mladému hrdinovi: "Od začátku jste mi byl podezřelý. Vám cosi dobrého přímo kouká z očí!" (citát z dobrodružného filmu)

REPUTACE AUTORA:
10,20 (VIP)

Seznam rubrik