Diskusní příspěvek je vizitkou svého pisatele

pátek 13. září 2013 10:35

Malé zářijové drama v krajině (určitě nejenom blogové)

Nepochybně existují blogeři, kteří volbou témat a způsobem jejich uchopení vzbuzují větší emoce. Pod jejich texty se často rozvinou vášnivé diskuse. Ale za to, jak diskutér své "pohnutí mysli" projeví, autor blogu doopravdy nemůže.

Platí dvě věci:

1/Ostudný příspěvek je vždy ostudou daného diskutéra a zrcadlem jeho vnitřního světa. 

2/ Slušnost je jen jedna a je nedělitelná. Korektní diskusní příspěvek, ať souhlasný, či nesouhlasný (zvlášť pokud je svižně a vtipně podán) je vždy ctí svého pisatele. 

 

Září - malé předpodzimní drama v krajiněZáří - malé drama v krajině na sklonku léta

Září - malé předpodzimní drama v krajině

 

Krajina 12. září, v den svátku jména Marie

Zdánlivá dramata v krajině (nejenom blogové) jsou naprosto přirozenou věcí  

 

 

Marek Trizuljak

Marek Trizuljak

Marek Trizuljak

Úvahy a postřehy o současné společnosti, vesele i vážně. Hledání nečekaných souvislostí. Povídání o kultuře. Fotografie. Zejména fotoblogy jsou k nalezení také na adrese: http://trizuljak.blog.idnes.cz/

Výtvarný umělec zabývající se spoustou dalších zbytečností. Přípravou domácích a mezinárodních uměleckých projektů, fotografováním, psaním. Ale hlavně katastroficky beznadějný sluníčkář. Diletantský, naivní Medvídek Pú, který do všeho kafrá a ničemu nerozumí. Jinými slovy: Říká šéf bandy gaunerů mladému hrdinovi: "Od začátku jste mi byl podezřelý. Vám cosi dobrého přímo kouká z očí!" (citát z dobrodružného filmu)

REPUTACE AUTORA:
10,20 (VIP)

Seznam rubrik