Jak zlepšit diskuse na Bigblogeru?

úterý 14. leden 2014 09:50

Nabízí se možnost zřídit zvláštní diskusní fórum. Mohlo by se jmenovat třeba SPAD (Služba Pravdě a Dobru)

 

Fórum SPAD bude fungovat nezávisle na článcích a bude vyhrazeno pro diskutující, jejichž jediným cílem je někoho urazit. 

Ve specifickém kodexu bude uveden seznam povinných invektiv a jejich minimální počet na jeden příspěvek. Při nedodržení minimálního počtu urážek budou příspěvky nemilosrdně mazány. Mluvit na jakékoliv téma je přísně zakázáno!!!

Okno pro psaní diskusních příspěvků bude vybaveno tlačítky DEHONEST a INZULT. Po kliknutí na Dehonest systém automaticky vygeneruje nejméně deset šťavnatých nadávek určených oponentovi. Po klikntí na Inzult se objeví adresa oponenta a jeho podrobné osobní údaje, včetně kádrového posudku rodičů a zcela neověřeného seznamu vybraných informací na veškeré příbuzenstvo.

Diskuse budou mít svoji vlastní kategorii VIP, v tomto případě GET (Genius etikety). Vyznamenaní jedinci obdrží jako bonus vylepšenu verzi tlačítka INZULT. Při jeho zmáčknutí se na obrazovce zjeví portrét zavilého oponenta se zábavnou animací. Efekt můžete sami vyzkoušet, když najedete prstíkem (šipkou myši) na obrázek:

Velké diskusní vítězstvíVarianta A - Velké diskusní vítězství

 

Vyzkoušeje obě varianty, druhá je jistě zajímavější:

Velké diskusní vítězství se odkládáVarianta B - Velké diskusní vítězství se odkládá

 

Přátelé, lze s úpěnlivou nadějí očekávat, že snad aspoň některým borcům se po návštěvě fóra SPAD uleví natolik, že se budou vracet do diskusí pod blogy jako vlídní a shovívaví spoluobčané.

  

   

Marek Trizuljak

Marek Trizuljak

Marek Trizuljak

Úvahy a postřehy o současné společnosti, vesele i vážně. Hledání nečekaných souvislostí. Povídání o kultuře. Fotografie. Zejména fotoblogy jsou k nalezení také na adrese: http://trizuljak.blog.idnes.cz/

Výtvarný umělec zabývající se spoustou dalších zbytečností. Přípravou domácích a mezinárodních uměleckých projektů, fotografováním, psaním. Ale hlavně katastroficky beznadějný sluníčkář. Diletantský, naivní Medvídek Pú, který do všeho kafrá a ničemu nerozumí. Jinými slovy: Říká šéf bandy gaunerů mladému hrdinovi: "Od začátku jste mi byl podezřelý. Vám cosi dobrého přímo kouká z očí!" (citát z dobrodružného filmu)

REPUTACE AUTORA:
10,20 (VIP)

Seznam rubrik