Humanitární bombardování humanitárního konvoje

čtvrtek 22. září 2016 17:36

A co na to lidumilní vládcové

 

Nejdříve si ale musíme ujasnit základní věc. Humanitární konvoj u Aleppa NIKDO nevybombardoval - on se zcela jistě vybombardoval sám.

- Vždy je to tak. Krym se rovněž osvobodil ÚPLNĚ SÁM. Skromnými silami vlastních dobrovolníků, kteří nakoupili maskáče v bazaru, vykopali ze země flinty z druhé světové války a vyrobili si kukly z děravé punčochy.

- Ale vraťme se na chvilku k minulosti hrdinného národně osvobozeneckého boje, jehož metody se NIKDY nevyučovaly na Univerzitě přátelství mezi národy ani na Vojenské akademii Antonína Zápotockého. Třeba takové letadlo nad Lockerbie se vybouchlo samo a použitý semtex ZCELA JISTĚ nepocházel z Československa.

- V identickém duchu, když je vůdce národa zvolen "drtivou většinou", znamená to jediné. Právě on jediný dělá pro svůj lid drtivě to nejlepší. A lid to dobře ví, proto ho taky volí, že ano...

Sumerský vládce Gudea - zdroj: http://www.umeni.euweb.cz/obsah/mezopotamie/vldcesumerskegudea.jpg

Malinko to připomíná sumerského vladaře Gudeu, který nechal po celé říši rozmístit své podobizny s nápisy velebícími jeho dobrotivost a lidumilnost. O příkladné skromnosti nebylo třeba psát. Ta z toho čiší automaticky.

    

Marek Trizuljak

Související články


Marek Trizuljak

Marek Trizuljak

Úvahy a postřehy o současné společnosti, vesele i vážně. Hledání nečekaných souvislostí. Povídání o kultuře. Fotografie. Zejména fotoblogy jsou k nalezení také na adrese: http://trizuljak.blog.idnes.cz/

Výtvarný umělec zabývající se spoustou dalších zbytečností. Přípravou domácích a mezinárodních uměleckých projektů, fotografováním, psaním. Ale hlavně katastroficky beznadějný sluníčkář. Diletantský, naivní Medvídek Pú, který do všeho kafrá a ničemu nerozumí. Jinými slovy: Říká šéf bandy gaunerů mladému hrdinovi: "Od začátku jste mi byl podezřelý. Vám cosi dobrého přímo kouká z očí!" (citát z dobrodružného filmu)

REPUTACE AUTORA:
10,20 (VIP)

Seznam rubrik